בתי מלון והארחה

כל מי שעוסק בתחום הכשרות יודע ומכיר את שלל המכשולות והבעיות הקיימות במטבחי בתי המלון.

בד”ץ “שארית ישראל” מפעיל מערך מיומן ומקצועי, היודע היטב את המלאכה מלאכת הקודש, להכשיר מטבחי ענק של בתי מלון ובתי הארחה רבים, ולפקח בהם באופן בלתי מתפשר על כל פירור פשוטו כמשמעו שיוצא מן המטבח – לחדר האוכל הגדול.

לעיתים קרובות, נזקקים מפקחי הכשרות של “שארית ישראל” להכשיר מלון באמצע השנה לקראת אירוע מסוים או ימים ספורים בהם מתארחים בו שומרי התורה המדקדקים בכשרות. הדבר דורש היערכות לוגיסטית אדירה. נקבעים נהלי כשרות חדשים ומיוחדים לאותו המלון, כשיש לשנות את הנהלים הקודמים מכשרויות הרבנות הקיימים בדרך כלל במקומות אלו במשך השנה, ולהטמיע את הנהלים החדשים בכשרות הגבוהה ובסטנדרטים המחמירים של “שארית ישראל”. הדבר דורש מאמצים רבים וישיבות ארוכות סביב הנושא, כשגם רבני הבד”ץ יורדים לעובי הקורה ומעורבים בכל פרט ופרט.

רבני “שארית ישראל” נותנים מעטפת הלכתית בבתי המלון, לאו דווקא בנושא כשרות המזון, אלא גם בנושא צביון המקום, אורח החיים, התכנים שמוצגים לנופשים ועוד, כאשר הכל על טהרת ההלכה וההשקפה הטהורה באופי ובצביון הראוי.

בין השאר, נותן בד”ץ “שארית ישראל” כשרות מהודרת למטבחים של בתי הארחה המארחים קעמפים של ישיבות ומחנות הקיץ של הסמינרים בארץ הקודש.

חנויות_לממכר_מזון__(6)חנויות_לממכר_מזון__(6)
חנויות_לממכר_מזון__(4)חנויות_לממכר_מזון__(4)
מטהח__(5)מטהח__(5)
מטהח__(7)מטהח__(7)

מעונינים להצטרף לגלאט!

הצטרף לניוזלטר ‘גלאט’ – מדריך הכשרות החודשי מבד”ץ “שארית ישראל” במתכונת דיגיטלית ישירות אליכם למייל